Kiedy podróżujesz z pięcioma lub więcej osobami – czy to z całym zespołem biznesowym, czy z rodziną – duży wynajęty pojazd jest najlepszym rozwiązaniem. Ale czy powinieneś wybrać SUV-a czy minivana? Oprócz tej decyzji, musisz wziąć pod uwagę fakt, że niektóre SUV-y są średniej wielkości, niektóre standardowe, a niektóre duże lub premium, więc naprawdę porównujesz pięć rodzajów możliwych wypożyczeń samochodów w Szczecinie, a nie dwa wypozyczalniaszczecin.pl.

Na szczęście, różnice pomiędzy tymi trzema rodzajami pojazdów są w rzeczywistości dość wyraźne. Oto, co musisz wiedzieć:

Długoterminowy wynajem auta Mid-Size SUV

Wypożyczalnia aut

Jest to najmniejszy rodzaj SUV-a dostępny w formie wynajmu. Mieści pięć osób i cztery sztuki bagażu. Są to pojazdy takie jak Toyota RAV4, mniejsza i bardziej sportowa wersja SUV-a. W przypadku wynajmu w miejscach znajdujących się w pobliżu Parków Narodowych lub innych przyjaznych dla odwiedzających dzikich terenów, SUV-y średniej wielkości mogą być dostępne z opcjonalnym napędem na cztery koła.

Krótkoterminowy wynajem auta SUV standardowy

Aby zapewnić nieco łagodniejszą jazdę i większe wnętrze niż dostępne w średniej wielkości SUV-ach, można zwiększyć rozmiar do standardowego SUV-a. Pojazdy te, typowe dla Hyundai Santa Fe, mieszczą również pięć osób i cztery sztuki bagażu, mają w niektórych miejscach tę samą opcję napędu na cztery koła i zazwyczaj są nieco mniej paliwooszczędne niż ich mniejsze odpowiedniki. Zarezerwuj swój już dziś!

Wypożycz auto pełnowymiarowy lub Premium SUV

SUV pełnowymiarowy lub premium to luksusowy sposób na podróżowanie. Toyota Sequoia, Chevrolet Suburban i podobne duże pojazdy pasują do tych kategorii. Podobnie jak w przypadku mniejszych SUV-ów, modele pełnowymiarowe są w niektórych miejscach opcjonalnie wyposażone w napęd na cztery koła. W dużym lub luksusowym SUV-ie można wygodnie zmieścić siedem osób dorosłych, a w niektórych miastach dostępne są bagażniki na narty.

Minivan w Szczecinie

Z miejscem dla siedmiu osób i lepszą oszczędnością paliwa niż większe SUV-y, minivany takie jak Kia Sedona mogą być po prostu odpowiednim pojazdem do przewozu całej grupy. W niektórych wybranych miejscach można zamówić furgonetkę mieszczącą osiem osób, a nie siedem. Zarezerwuj swój już dziś!